Вас вітає Слов’янський педагогічний ліцей!


IND_0569
“Учітесь, брати мої, думайте, читайте…” Т.Г.Шевченко

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області.
На сайті ліцею Ви зможете дізнатись останні новини із життя лицею, отримати важливі відомості щодо організації навчального процесу, ознайомитись із традиціями нашого навчального закладу та ін.

Ми сподіваємось, що наш сайт стане у нагоді кожному: і учням, і їх батькам, а також іншим відвідувачам сайту.



Свято Останнього дзвоника

25 травня ліцей урочисто відзначив Свято останнього дзвоника.  Ця урочиста подія традиційно відбулася в головній залі Донбаського державного педагогічного університету і, як завжди, був аншлаг! Сюди завітали не тільки випускники, ліцеїсти та їхні батьки й родичі – на урочисті звуки ліцейських мелодій збіглися й колишні випускники, а нині студенти нашого рідного вишу.
 Учнів привітала зі святом представник Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Стрілець Валентина Вікторівна, а далі на присутніх очікувала злива привітань учням, які вписали свої імена в аннали ліцейської історії.
Грамотами й дипломами були відзначені вже відомі з попередніх публікацій сайту ліцеїсти-переможці олімпіад і МАНу всіх рівнів, учасники регіональних, всеукраїнських, міжнародних наукових конференцій Бутиліна Катерина (учасниця обласних наукових конференцій “Біологічні дослідження й винахідництво”, “Михайло Петренко: до проблеми історичної правди”), Ворона Дарина, Регунова Віолетта (учасники Міжнародної конференції “Україна очима молодих”), Коробко Володимир, Кулєшова Наталія, Бойко Софія, Григоренко Кирило, Ворона Дарина (учасники обласної конференції “Юний дослідник”), переможці міжнародних і всеукраїнських інтерактивних та інтернет-конкурсів і олімпіад “Кенгуру”, “Левеня”, “Колосок”, “Олімпус”. А всього по ліцею ми нарахували 480 учасників таких олімпіад, що в півтора рази перевищує кількість учнів ліцею!
Не обійшли увагою й переможців творчих конкурсів – молоді поети, фотографи, художники, дизайнери. Дипломи переможців обласних конкурсів отримали Калмикова Ольга, Войцеховська Поліна, Бублик Анастасія, Твердохліб Катерина, Мазур Ярослава, Бурда Анастасія, Чередниченко Софія, Ганзера Іван, Кайдан Єлизавета, Безверха Сабіна, Журавльова Анна, Кулєшова Наталія, Сторчеус Лілія, Пампура Альона, Ратушна Вероніка, Єрмак Єлизавета, Кондратьєв Нікіта, Ульянова Лана.
А всього навчальний рік приніс перемоги міського, обласного, всукраїнського рівня 83 учням! Такі результати свідчать про високий рівень підготовки ліцеїстів!
 
На урочистій сцені побували й спортсмени ліцею – дзюдоїсти, пловці, борці, футболісти – які виборюють перемоги місту, області й Україні: Гончаров Михайло, Мароха Тетяна, Орєшкін Андрій, Бут Назар, Шевченко Микита, Слищенко Поліна, Богданов Володимир, Шилова Аліна, Янко Анастасія, Головченко Іван, Казначеєв Дмитро, Бурдаков Богдан, Самусенко Артем, Ігнатенко Данило, Савінов Микола, Романенко Аліна, Пшенична Карина, Резнікова Кристина, Степаненко Олександр – гордість нашого спорту!
А закінчували церемонію нагородження найактивніші представники ліцейської спільноти – переможець обласного конкурсу “Лідер року” Нікітіна Катерина, учасники обласних зборів учнівського самоврядування, саміту проактивної молоді Б.У.М. (м.Київ) Ворона Дарина, Журба Владислав, Ульянова Лана, Паршиков Анатолій, Бондарєва Валерія, Кирилюк Дмитро, Бойко Софія. Окремі слова подяки ліцейської громади отримала авторка проекту “Ліцейський сквер” на конкурс “Бюджет участі міста Слов’янська” Суханова Марія
 
Відзначені були й кращі співці ліцею – Бабкіна Марія, Нікітіна Катерина, Уршанова Валентина, Суханова Марія, Тріпак Крістіна, Гончар Софія.
 
За загальним рішенням ліцейської громади КРАЩИМ УЧНЕМ ЛІЦЕЮ-2018 визнана одинадцятикласниця Бутиліна Катерина
КРАЩИМ КЛАСОМ ЛІЦЕЮ-2018 – колектив 9 класу допрофільного філологічного напряму навчання!
 
ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! БАЖАЄМО ВИПУСКНИКАМ ВДАЛИХ ІСПИТІВ І ЩАСЛИВОГО ВСТУПУ ДО ОМРІЯНИХ ВИШІВ!
 



Перший семестр для ліцеїстів – відповідальний час, коли найкращі учні змагаються у І і ІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад.

2017-2018 навчальний рік є для учнів ліцею традиційно плідним на перемоги у міських олімпіадах: призерами у місті стала третина учасників-ліцеїстів, які вибороли 23 перемоги. Крім того, учні здобули «золото» й у престижних конкурсах з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Та і в дисциплінах, де призові місця членами журі визначені не були, ліцеїсти посіли четверту, п’яту сходинки, очоливши рейтингові списки учнів з предметів «інформатика», «інформаційні технології», «біологія», «хімія», «правознавство», «астрономія».

Сьогодні триває копітка робота з підготовки абсолютних переможців міста до обласних олімпіад. Побажаємо їм творчого натхнення й перемог і щиро привітаємо інтелектуальну еліту Слов’янського педагогічного ліцею, а також їхніх педагогів, завдяки невтомній праці яких перемоги здійснилися!

з екологіїБутиліну Катерину (11 кл.) і її вчителя Горбань Наталію Іванівну;

з фізикиРоманову Анастасію (11 кл.) та її вчителя Самохвалову Людмилу Віталіївну;

                        Пахомова Єгора (10 кл.) та його вчителя Омельченко Оксану Миколаївну;

з української мовиКоломієць Ванессу (8 кл.) та її вчителя Бабенко Оксану Анатоліївну;

                          Данильченко Марію (9 кл.) та її вчителя Падалку Руслану Миколаївну;

з математикиГанзеру Івана (8 кл.), Кайдан Єлизавету (8 кл.), Чуйка Віктора (8 кл.) та їх учителя Бесєдіна Бориса Борисовича;

                         Коробка Володимира (10 кл.), Пахомова Єгора (10 кл.) та їх учителя Плесканьову Лілію Григорівну;

з трудового навчанняМазурік Анастасію (8 кл.) та її вчителя Шаповалову Олену Олександрівну;

                         Агалоян Сусанну (10 кл.) та її вчителя Рожненко Олену Владиславівну;

з англійської мовиКоломієць Ванессу (8 кл.) та її вчителя Іванову Ірину Володимирівну;

                         Данильченко Марію (9 кл.) та її вчителя Шашкіну Олену Миколаївну;

з економікиНовак Дар’ю (10 кл.) та її наставників Ганзеру Ганну Олександрівну та Крайню Зою Миколаївну;

з російської мовиКоломієць Ванессу (8 кл.), Калмикову Ольгу (10 кл.) та їх учителя Клименко Олену Вікторівну;

із зарубіжної літературиДанильченко Марію (9 кл.) та її вчителя Рештакову Тетяну Володимирівну;

                           Калмикову Ольгу (10 кл.) та її вчителя Калмикову Марину Валентинівну;

з німецької мовиРатушну Вероніку (10 кл.), Балкову Анастасію (11 клас) та їх учителя Ратушну Олену Іванівну;

з конкурсу з української мови імені Петра ЯцикаКоломієць Ванессу (8 кл.) та її вчителя Бабенко Оксану Анатоліївну;

з мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаДанильченко Марію (9 кл.) та її вчителів Падалку Руслану Миколаївну й Рештакову Тетяну Володимирівну.

Абсолютними переможцями олімпіад за їх кількістю стали представниці філологічних дисциплін – Коломієць Ванесса й Данильченко Марія, що принесли нашому навчальному закладу по чотири перемоги. Вітаємо, дівчата!