Проект “Затишний сквер..” здобув підтримку депутатської комісії: рухаємося далі!

6 червня у великій залі Слов’янської міської ради відбулися слухання презентацій проектів на бюджет участі міста, які були схвалені експертами і пройшли до наступного етапу цієї програми. Ми були надзвичайно раді, що ліцейський проект “Затишний сквер” також був визнаний перспективним, цікавим і пройшов усі необхідні узгодження. 6 червня авторка проекту Суханова Марія разом із великою групою підтримки – ліцеїстами й учителями – презентувала проект перед депутатською комісією й громадою міста. Приємно було відзначити, що наш проект був чітко продуманий і обрахований; команда ліцею створила вдалу презентацію, що вичерпно давала відповіді на всі можливі запитання присутніх. Ми дійсно були переконливими, і серця представників ліцейської команди сповнилися гордістю, коли проект підтримали чотирнадцять із чотирнадцяти членів депутатської комісії!

Тож наш проект вийшов на фінішну пряму! Але останній етап найвідповідальніший: тепер уже від кожного окремого слов’янця і його голосу на сайті Словради буде залежати доля практичної реалізації “Затишного скверу”.

Голосування стартує 18 червня. Запрошуємо всіх небайдужих містян, передусім ліцеїстів, їхніх батьків, членів їх родин, знайомих підтримати наш проект! З нашого сайту піти за посиланням дуже просто! Але з одного комп’ютера буде зараховано лише один голос! Сподіваємося на вашу підтримку, шановна ліцейська громадо!

Підтримаємо наш проект за посиланням:

https://slov-budget.e-dem.in.ua/#/project/3126?return=main

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт