Екскурсія ліцеїстів до Слов’янської автошколи «Лідер» в рамках проведення «Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти» – «Безпека руху – це життя!»

15 листопада 2018 року, учні 9-го та 11-го фізико-математичних класів відвідали Слов’янську автомобільну школу «Лідер». Екскурсія відбулася в рамках проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» в навчальних закладах, що триває з 12.11.2018 по 18.11.2018 рорку.

З метою профілактики травматизму серед дітей та підлітків, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, привернення уваги батьківської громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх у Слов’янському ліцеї було організовано і проведено цілий комплекс освітньо-виховних заходів серед яких – «Урок-екскурсія» до Слов’янської автошколи «Лідер», цільовий профілактичний флеш-моб «ЗАХИСТИСЬ – ЗАСВІТИСЬ».

Учні занурилися в атмосферу автошколи і відчули себе справжніми курсантами автошколи – майбутніми водіями-професіоналами. Після теоретичної частини з правил ПДР, викладач-інструктор автошколи «Лідер» провів з учнями бесіду та ознайомив дітей з умовами навчання в автошколі, крім того, учням було запропоновано пройти справжні тести і відчути себе на іспиті з отримання водійських прав. Пріємно, що учні показали грунтовні знання правил ДР і отримали 100% проходження тесту.

Завершенням уроку-екскурсії став флеш-моб «ЗАХИСТИСЬ – ЗАСВІТИСЬ». Класні керівники Клименко О.В., Твердохліб М.Ю. подарували своїм дітям «флікери-Смайли», або світловідбивачі, що роблять видимою людину так, як вони відбивають світло від фар автомобілів. Світловідбивачі на одязі вкрай необхідні для безпеки пішоходів, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє, і учасники дорожнього руху стають практично невидимими в сутінках. Світловідбивачі, або флікери –   допоможуть бути більш помітними на дорозі, вони відбиватимуть світло у сутінках, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто.

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт