Ліцеїсти беруть участь у таборівці «Indie Media Camp»!

Як створити мультфільм з пластиліну? У чому особливість зйомки документального кіно? Чому фотографії – це не фоточки? Як “оживити” п’ятиповерхову будівлю? Чому важливо слухати світ навколо? На ці та інші питання шукали відповідь учасники таборівки «Indie Media Camp», яка цього листопада вже другий рік поспіль пройшла неподалік Києва –  за підтримки Посольства США в Україні.
 
Ініціатори таборівки – Елла Штика та Дмитро Тяжлов, – переконані, що сучасна молодь потребує місця для вільного спілкування із однолітками із різних міст України, де можна навчитися висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів.
 
Учасники з різних міст України об’єдналися, аби отримати знання про розмаїття спільнот та їх мирне співіснування, урбанізм та учасництво містян в житті міста, дізнатись про новітні медіа та попрактикувати спільну творчість. Цього року на кемп приїхали понад півсотні школярів та школярок із таких міст, як Кременчук, Краматорськ, Кропивницький, Кривий Ріг, Херсон, Запоріжжя, Суми та Слов’янськ.
Зі Словʼянська учасниками стали двоє дівчат, серед них учениця другого природничо-математичного курсу Кулєшова Наталія. 
 
Підлітки взяли участь в майстер-класах з відео, анімації, фотографії, відеомапінгу та розробляли свій перший аудіо-тур. Вони не тільки отримали знання про розмаїття спільнот та їх мирне співіснування, але й дізналися про новітні медіа та практикували спільну творчість.
 
Табір знаходиться на території комплексу “Пуща Лісова”, недалеко від Києва. Як зазначає Наталія, навіть саме місце надихає створити щось нове, щось незвичайне. 
 
Наталія відвідувала курси з аудіо-візуальної інсталяції, та за два дня створила свій проект, який, до речі, став найкращим серед усіх учасників. Дівчина спроектувала 3д модель свого готелю і за допомогою відеомапінгу змогла, так би кажучи, “змусити танцювати” у ритм музиці пʼятнадцятиметрову будівлю!
 
Тренерами таборівки виступили Родіон Шуб, керівник анімаційної студії «Ridni animation», Катерина Радченко, кураторка проекту «Odessa//Batumi Photo Days», Євгеній Ващенко, засновник студії «v4w.enko» і Євген Насадюк, студія аудіо-турів «Pic pic», а також режисери Дмитро Тяжлов (Україна) та Іззі Ченг (США).

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт