Заходи до святкування Дня Перемоги 9 Травня

Урочисті дати 8,9 Травня назавжди закарбовані в серцях мільйонів українців. Цього року в Слов’янському педагогічному ліцеї було проведено урочисті класні години, під час яких ліцеїсти пройшли шляхами війни, увічнили пам’ять про своїх загиблих родичів.

8 Травня в ліцеї розпочався з Хвилини пам’яті. У цей день учні поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату, що розміщено неподалік біля будівлі колишнього заводу АІЗ… Разом із учителями І.В.Бойком, Н.І.Горбань діти не тільки провели вшанували пам’ять покладанням квітів – територію, прилеглу до пам’ятника прийшлося прибрати… Тож учні наочно переконалися, що варто говорити про війну, її героїв, загиблих не тільки в День Перемоги, а кожен день, прожитий нами без війни!

Тож було прийняте загальне рішення взяти під опіку ліцею прибирання цього меморіалу героям Великої Вітчизняної війни.

А ще впродовж 8 травня всі учні ліцею відвідали відкритий кінозал і мали змогу переглянути найкращий фільм про війну, знятий нашим земляком Леонідом Биковим – “У бій ідуть одні старі”. Загалом фільм було повністю переглянуто чотири рази!

Щиро вітаємо всіх учнів, їхні родини, родини педагогів із цими незабутніми пам’ятними датами і зичимо МИРУ на багатостраждальній землі Донбасу!

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт