III Всеукраїнський урок доброти

5-6 жовтня 2020 року вже традиційно Слов’янський педагогічний ліцей долучився до проведення Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. В цьому році це був вже         III Всеукраїнський урок доброти, і ми раді стати частиною такого масштабного заходу.

Завдяки ініціативним ліцеїстам Дерев’янко Дар’ї, Гришиної Наталії, Цвяткової Софії (10-філологічний), Бурлаки Андрія, Патратія Назарія, Тараненко Данила (10-природничо-математичний) відповідний урок провели в усіх 10 класах ліцею. В восьмих класах дівчатами був проведен розважально-виховний захід “Хвостата вікторина”, а у дев’ятих класах хлопцями був проведен урок “Взаємодопомога людей і тварин”. Ліцеїсти десятих та одинадцятих класів подивились новий онлайн урок, який підготувала благодійна організація « БФ «Щаслива лапа» для Всеукраїнського уроку доброти.

Котики та песики в притулках дуже чекають на нашу допомогу, тому Слов’янський педагогічний ліцей долучився до V Всеукраїнської акції «Нарру Гав для Сірка», яка  триватиме з 5 по 16 жовтня 2020 року в усіх регіонах України!

Мета акції – забезпечити тварин у притулках їжею, іграшками та медикаментами. Зібрану допомогу ми передамо до притулку, що діє у нашому місті.

Дякуємо за Вашу небайдужість до питання виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин!

Разом ми робимо цей світ кращим!

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт