З Днем Збройних Сил України!

6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Встановлене воно постановою Верховної Ради України 1993 року.

Збройні Сили — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету.

24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла постанову «Про військові формування в Україні», якою визначила: «підпорядкувати всі військові формування, дислоковані на території України, Верховній Раді України; утворити Міністерство оборони України; Урядові України приступити до створення Збройних Сил України».

За традицією, 6 грудня вітають усіх військових. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну,  та всім тим, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність.

6 грудня у Слов’янськогму педагогічному ліцеї відбулися заходи, присвячені Дню Збройних Сил України. Серед учнів 9-х класів були влаштовані змагання « Козацькі розваги», на якому ліцеїсти показали себе сильними, мужніми, талановитими , розумними , кмітливими. Проявити не тільки фізичні можливості, а й інтелектуальні здібності. У змаганнях фізичного та інтелектуального напряму кожен учень став активним учасником заходу.

Слава Україні! З Днем Збройних Сил України!

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт