У переддень 25-річного ювілею ліцею й Нового року наш рідний заклад виглядає як ніколи ошатним і святковим.

У переддень 25-річного ювілею ліцею й Нового року наш рідний заклад виглядає як ніколи ошатним і святковим. Захоплююче виглядає хол третього поверху, де педагогами ліцею, талантом учителів Рожненко Олени Владиславівни, Шаповалової Олени Олександрівни, Бойка Івана Вікторовича створено справжню зимову казку – чудову фотозону для учнів і всіх, хто нині приходить сюди отримати естетичне задоволення й передноворічний настрій!

Урочисто оформлено й кожну класну кімнату ліцею, де було оголошено конкурс на кращу новорічну інсталяцію й різдвяне віконечко.

Запрошуємо й вас доєднатися до споглядання краси й визначення найкращих творчих робіт учнів.

На думку ж членів журі кожен клас має в оздобленні свою родзинку, що було визначено номінаціями, та все ж найкреативнішими проєктами можна назвати такі.

Дуже приємно, що до числа найкращих увійшли наші юні ліцеїсти 8 технологічного класу, які разом з класним керівником Оленою Олександрівною Шаповаловою створили справжні дива. І не тільки на вікнах: зі смаком оформлені комини просто кличуть погрітися; святковий настрій створює кожний куточок кімнати! Журі відзначило цей творчий проєкт номінацією «Різдвяний затишок оселі».

Вразила декором аудиторія ще одних новачків ліцею – учнів 10 біологічного класу. А майстерно оформлені вікна просто запрошують у казку! Тож номінація «Новорічна феєрія» цілком відображає захоплення від побаченого! Дякуємо ліцеїстам і класному керівнику Горбань Наталії Іванівні за творчість.

А як гарно оздоблено класну домівку 10 філологічного!! Ліцеїсти прикрасили кожний куточок: тут і витинанки, й оригамі, й чудові інсталяції з новорічних прикрас! Тож номінація «Феєрверк краси» точно відображає почуття від побаченого. Велика подяка ліцеїстам і їхньому класному керівникові Рожненко Олені Владиславівні за майстерність і політ фантазії.

Учні 10 математичного класу створюють святковий настрій ще до моменту входу до аудиторії, немовби переносячи глядачів у мультфільм «Жив-був пес». Який чудовий вовк вийшов у дітей! Назва номінації для проєкту десятикласників була очевидною: «Зараз заспіваю»! І точно, просто хотілося співати від захоплення роботою учнів і класного керівника Твердохліб Майї Юріївни!

Аудиторію 11 філологічного класу охороняє Грінч – викрадач Різдва… Тільки він добрий і гостинно запрошує до класу! Ну а в класі – зимовий ліс: ялинки, сніжинки, подарунки… Спасибі учням і класному керівнику Іваненку Юрію Івановичу за роботу в номінації «Скарбниця Грінча»

Креативними були ліцеїсти 8 філологічного класу, які і вікна прикрасили, і створили новорічну інсталяцію на стіні. По-новому заграв історичний зимовий сюжет давнього Тору, намальований художником Олександром Роговим. Дуже симпатично виглядає намальований комин з різдвяними чобітками. Може, за ним сховано дива?? Тож спасибі учням і класному керівнику Івановій Ірині Володимирівні за проєкт «Передчуття дива»!

Учні 8 математичного класу використали в оздобленні вікон іншу техніку: візерунки вони малювали. Але не забули й про інші куточки класу, тому сніжинки немовби парять у повітрі, створюючи святковий настрій. Дякуємо юним творцям і класному керівнику Клименко Олені Вікторівні за «Різдвяну заметіль»!

Ліцеїсти 9 технологічного класу прикрасили вікна і витинанками, й малюнками – тож вийшов у них справжній зимовий ліс! Фішкою оздоблення класу стали янголятка, що кружляють біля ялинки. Спасибі учням і класному керівникові Омельченко Оксані Миколаївні за роботу в номінації «Різдвяний танок янголів»!

«Новорічний ліс» – так можна назвати творчий проєкт 9 філологічного класу. І годинник дуже вписався в новорічну тематику. Він ніби розпочав відлік останніх годин старого року… Дякуємо юним майстрам і класному керівнику Ратушній Олені Іванівні!

Аудиторія 9 математичного класу найбільше вразила святковою ілюмінацією. Ялинка просто горить-переливається самоцвітами. Тож дякуємо учням і класному керівнику Чигириній Марині Геннадіївні за роботу в номінації «Різдвяні самоцвіти»!

«Чекаємо на Санту…» – так назвали ми творчу роботу 11 математичного класу за її фішку: «забутий» капелюх Санти на дверях.. Спасибі за креатив учням і класному керівнику Плесканьовій Лілії Григорівні.

…Що ж, дійсно, чекаємо!! Чекаємо на Різдво, чекаємо на прекрасний ювілей ліцею! Бо всі класи ліцею оздоблені якнайкраще…

Залишити відповідь

Назва *
E-mail *
Сайт