ЗНО-2016: особливості проведення

Міністерством освіти і науки визначено деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і набуде чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції.

Документом визначено, що зовнішнє незалежне оцінювання в 2016 році буде проведено у період з 05 травня до 10 липня.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів.

 

Продовжувати читання “ЗНО-2016: особливості проведення”

Участь у конференції учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво»

Безымянный06 лютого 2016 року у м. Краматорську  відбулася  обласна науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво» з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи, підбиття підсумків обласних етапів Всеукраїнських конкурсів: «Юний дослідник», «Винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму», «Юний зоолог і тваринник», «Юний ботанік і рослинник», Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності “Енергія і середовище”.

Завданнями конференції  було виявлення та підтримка учнів і студентів, які мають здібності до винахідницької та раціоналізаторської діяльності;  формування пізнавальних, морально-естетичних цінностей.

 

Продовжувати читання “Участь у конференції учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво»”

ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ВИХОВАННЯ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ В СІМ’Ї

 

Розвиток творчих здібностей особистості – це одвічний гуманістичний принцип. Ще стародавні греки вважали, що самостійна, а отже, і творча особистість здатна самовіддано служити своєму народу і державі. Кожна держава зацікавлена у вихованні такого могутнього інтелектуального потенціалу, як обдаровані, талановиті діти.

З цією метою в Україні за участю Президії АН України, МОН України й ряду інших міністерств та відомств, створена комплексна програма пошуку, навчання і виховання обдарованих дітей і молоді “Творча обдарованість”.

Продовжувати читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ВИХОВАННЯ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ В СІМ’Ї”

Заходи присвячені Дню пам’яті жертв бою під Крутами

 

DSC_055229 січня цього року виповнюється 94 роки відтоді, як у бою під станцією Крути загинули 300 київських студентів і гімназистів, посланих туди Центральною Радою. У радянські часи ця подія замовчувалась, а нині подається, як одна з героїчних сторінок вітчизняної історії. Де ж тут істина? Очевидно, шукати її потрібно не на крайніх полюсах, а десь між ними, беручи з тих крайнощів лише раціональне зерно.

У педагогічному ліцеї відбулися заходи щодо вшанування пам’яті жертв бою під Крутами.

DSC_0556

Переглянути сценарій заходу: Бiй пiд Крутами – що то було
Презентація (завантажити): Бій під Крутами

Фільм про бій під Крутами: