5 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання!

zno-2016-rozpochnetsya-5-travnya5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.

На інформаційних сторінках учасників уже розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.

Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО, що розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

  • Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якогозазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

Рекомендуємо також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11:00.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Звертаємо увагу, що до регіональних центрів оцінювання якості освіти повертаються конверти із Сертифікатом ЗНО та інформаційними матеріалами, які вчасно не були отримані учасниками у поштовому відділені за місцем проживання. Для отримання Сертифіката особа має звернутися до відповідного регіонального центру, який проводив реєстрацію для участі в ЗНО.

http://testportal.gov.ua/view/10738/

Шорічна висадка алеї дерев майбутніми випускниками

img-122 квітня відбулась урочиста щорічна подія у Слов’янському педагогічному ліцей – висадка дерев майбутніми одинадцятикласниками. Учні щороку із задоволенням беруть участь у такій цікавій і корисній ліцейській традиції.

Виставка “Земля – мій рідний дім” (до Всесвітнього Дня Землі)

img-1Днями у Слов’янському педагогічному ліцеї відкрито виставку малюнків, картин та фотографій учнів ліцею, яка присвячена  Всесвітньому Дню Землі – 22 квітня. Авторами виставки стали найактивніші члени ліцейського екологічного клубу “Едельвейс”. Запрошуємо відвідати виставку та насолодитись живописними видами рідного краю!

Презентація збірки поезій ліцеїстів “З Україною в серці живу…”

img-2img-79

 

 

 

 

 

 

20 квітня у Слов’янському педагогічному ліцеї відбулась презентація збірки поезій ліцеїстів “З Україною в серці живу…”, де юні талановиті автори представили свої творчі здобутки.

ГАРЯЧІ НОВИНИ! Вітаємо Омельченка Дмитра та його наукового керівника Сьомкіна Володимира Семеновича!

a_b98681a9Тільки-но завершився київський етап змагання Малої академії наук у відділенні “математика”: наш Дмитро Омельченко, учень 11 природничо-математичного напряму навчання, став переможцем на секції “математичне моделювання”!

Віват, ліцеїсти! Віват, ліцею!

Вітаємо ВОРОНУ НАТАЛІЮ та її наукового керівника ГОРБАНЬ НАТАЛІЮ ІВАНІВНУ!

ВОРОНА 1 Від усієї ліцейської родини вітаємо переможця всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН України (секція “раціональне природокористування”), володаря спеціального призу національної української частини престижного міжнародного конкурсу “Stockholm Junior Water Prize” (який щороку проходить у Стокгольмі під патронатом і при особистій участі ЇЇ Високості принцеси Вікторії)  ученицю 11 класу філологічного напряму навчання ВОРОНУ НАТАЛІЮ та її наукового керівника ГОРБАНЬ НАТАЛІЮ ІВАНІВНУ, які привезли нині з Києва дві почесні нагороди найвищого рівня!

ВОРОНА 3 ВОРОНА 2

Ліцей на щорічному конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз»

З 04 по 07 квітня 2016 року в м. Київ відбувся щорічний конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» (ВЮВП)    як національний етап в Україні міжнародного конкурсу Stockholm Junior Water Prize (Стокгольмський юнацький водний приз). Патронує конкурс Її Королівська Високість Принцеса Швеції Вікторія.111

ВЮВП проводиться під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки, молоді, сім’ї і спорту України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за співпраці з хіміко-технологічним факультетом НТУУ «Київський політехнічний інститут», Національним еколого-натуралістичним центром МОНУ, КП «Водно-інформаційний центр», ДП «НДКТІ міського господарства» та ПАТ «АК «Київводоканал».

Продовжувати читання “Ліцей на щорічному конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз»”