Свято Останнього Дзвоника у ліцеї

3516297828.05.2016 року в актовій залі ДДПУ відбулося свято Останнього Дзвоника для учнів і випускників Слов’янського педагогічного ліцею. Пропонуємо Вам переглянути, як відбувалася ця урочиста подія.

ДІЗНАЄМОСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРАВА ДІТЕЙ В УКРАЇНІ

img0Для забезпечення дітям можливості визначити себе як особистість і реалізувати свої можливості в безпечних і сприятливих умовах, в середовищі сім’ї або опікунів, для підготовки їх до життя у вільному суспільстві та захисту дітей створено ряд документів на державному та міжнародному рівні.

В Україні Конституцією 1996 року офіційно закріплено право кожної людини на життя (ст. 27). У чинному законодавстві України регулюються такі аспекти цього права: по-перше, заборона здійснення медичними працівниками евтаназії – навмисного прискорення смерті або умертвіння невиліковно хворого з метою припинення його страждань; по-друге, наявність кримінальної відповідальності за позбавлення життя, зараження вірусом імунодефіциту людини та за інші злочини проти життя людини.

 

Продовжувати читання “ДІЗНАЄМОСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРАВА ДІТЕЙ В УКРАЇНІ”

Відкриття розділу “Ліцейський правовий всеобуч”

images24 травня Слов’янський педагогічний ліцей розробив і подав на конкурс міні-грантів “ХУМРА – історії про права людини” освітній проект “Права дитини в Україні”. У цьому розділі ми будемо знайомити вас із ходом проекту, а також презентувати важливі для кожного документи, що забезпечують права дітей і підлітків у нашій країні.

 

 

 

Переглянути матеріали розділу можна за посиланням: http://slavpedlicey.com.ua/archives/category/pravo

 

Всеукраїнська науково-практична конференцiя “Спадщина Iвана Франка у свiтлi сьогодення”

До 160 рiчницi з дня народження I. Франка в ДДПУ пройшла Всеукраїнська науково-практична конференцiя “Спадщина Iвана Франка у свiтлi сьогодення”. Лiцеїстам було запропоновано взяти участь в iнсценiзацiї уривка з твору I. Франка i вони на вiдмiнно виконали це завдання. Учнi отримали грамоти за найкраще виконання чоловiчих ролей. Це перший i сподiваємось не останнiй досвiд. Було дуже цiкаво i пiзнавально.

 

 

 

Писанки ліцеїстів на виставці у м.Київ

img-33За тиждень до Великодня у столиці України м.Київ стартувала незвичайна виставка «Авторська писанка».

За словами організатора фестивалю Ігоря Дубрицького, до колекції увійшли 374 писанки з різних регіонів. Усі вони виконувалися окремими майстрами.
Ліцеїсти Слов’янського педагогічного ліцею також долучилися до створення власних шедеврів-писанок, які зайняли почесне місце на Софіївській площі серед найкращих робіт рідного міста Слов’янська.

img-1 img-2 img-3

 

До Дня Перемоги у Другій світовій війні. “Слід Другої світової війни у моїй родині”

43572470-600x360_146238566247Щорічно до Дня Перемоги у Другій світовій війні у Слов’янському педагогічному ліцеї проходить конкурс дитячих творів “Слід Другої світової війни у моїй родині”. Пропонуємо вашій увазі найкращі з робіт ліцеїстів.

Робота ліцеїста ІІ курсу Мінкіна Іллі: 9_maya