Попередження насильства в родині

Жорстоке поводження з дітьми, нехтування їхніми інтересами не лише завдає непоправної шкоди їх фізичному здоров’ю, але й тягне за собою важкі психічні та соціальні наслідки. У більшості дітей-жертв насильства з’являються серйозні відхилення в психічному, фізичному розвитку, в емоційній сфері…

У правовій базі України визначення насильства, яке є складовою жорстокого поводження з дітьми, представлене Законом України №2789-ІІІ “Про попередження насильства в родині” від 15.11.2001 р. У статті 1 “Визначення термінів” визначено види насильств:

Продовжувати читання “Попередження насильства в родині”

Нормативно-правова база щодо попередження насильства над дітьми

КОНВЕНЦІЯ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ

Конвенція ратифікована Постановою ВР N 789-ХІІ ( 789-12) від 27.02.91)

Дата підписання Україною: 21 лютого 1990 р.

Набуття чинності для України: 27 вересня 1991 р.

(Витяг) 

Стаття З

1. В усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини.

Продовжувати читання “Нормативно-правова база щодо попередження насильства над дітьми”

Мандруємо рідною Україною: подорож до Львова

Осінні канікули промайнули швидко, але приємні спогади про незабутню подорож до Києва і Львова (14-21 жовтня 2016 року) учні Слов’янського педагогічного ліцею залишать на все життя.

І перше приємне враженнях ліцеїсти отримали, коли відвідали Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва. Дітям пощастило зануритися в атмосферу справжнього мистецтва музики та танцю – класичного балету, найпопулярнішого у світі «Лебединого озера».

image002 image003image005

 

 

 

 

Продовжувати читання “Мандруємо рідною Україною: подорож до Львова”

Ліцеїсти познайомились із ЛьвДУВС

17 жовтня до Львівського державного університету внутрішніх справ  завітали гості зі Слов’янська. Більше дізнатись про львівський навчальний заклад виявили бажання учні Слов’янського педагогічного ліцею. У ЛьвДУВС люблять гостей, тож для дітей організували цікаву та пізнавальну зустріч.

image002 Ознайомча екскурсія навчальним закладом розпочалась з візиту до Народного музею, де з історією міліції Львівщини та становлення ЛьвДУВС ознайомив учнів фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Дмитро Удут. Далі гості завітали до навчального криміналістичного комплексу факультету № 1 (зпідготовки фахівців для підрозділів слідства), до якого належать криміналістична лабораторія, квартира-полігон і методичний кабінет. З освітнім процесом та методами викладання дисциплін циклу кримінального процесу та криміналістики ознайомив гостей старший лаборант кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Володимир Герич.image003

У рамках візиту молоді гості також відвідали спортивний зал та стрілецький тир вишу, що справили на них найбільше вражень. В останньому, зокрема, завідувач кафедри  тактико-спеціальної підготовки Юрій Йосипів дозволив окремим учням випробувати свої стрілецькі навички. Цьому, безперечно,передував детальний інструктаж із заходів безпеки.

На завершення візиту керівники групи отримали профорієнтаційні матеріали, які містять вичерпну інформацію про освітні послуги щодо підготовки фахівців та Правила прийому до ЛьвДУВС.image004 image005