Попередження насильства в родині

Жорстоке поводження з дітьми, нехтування їхніми інтересами не лише завдає непоправної шкоди їх фізичному здоров’ю, але й тягне за собою важкі психічні та соціальні наслідки. У більшості дітей-жертв насильства з’являються серйозні відхилення в психічному, фізичному розвитку, в емоційній сфері…

У правовій базі України визначення насильства, яке є складовою жорстокого поводження з дітьми, представлене Законом України №2789-ІІІ “Про попередження насильства в родині” від 15.11.2001 р. У статті 1 “Визначення термінів” визначено види насильств:

Продовжувати читання “Попередження насильства в родині”

Нормативно-правова база щодо попередження насильства над дітьми

КОНВЕНЦІЯ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ

Конвенція ратифікована Постановою ВР N 789-ХІІ ( 789-12) від 27.02.91)

Дата підписання Україною: 21 лютого 1990 р.

Набуття чинності для України: 27 вересня 1991 р.

(Витяг) 

Стаття З

1. В усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини.

Продовжувати читання “Нормативно-правова база щодо попередження насильства над дітьми”

Мандруємо рідною Україною: подорож до Львова

Осінні канікули промайнули швидко, але приємні спогади про незабутню подорож до Києва і Львова (14-21 жовтня 2016 року) учні Слов’янського педагогічного ліцею залишать на все життя.

І перше приємне враженнях ліцеїсти отримали, коли відвідали Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва. Дітям пощастило зануритися в атмосферу справжнього мистецтва музики та танцю – класичного балету, найпопулярнішого у світі «Лебединого озера».

image002 image003image005

 

 

 

 

Продовжувати читання “Мандруємо рідною Україною: подорож до Львова”