Тиждень інформатики у Слов’янському педагогічному ліцеї

7-11 жовтня у Слов’янському педагогічному ліцеї проводився тиждень інформатики. Учні брали активну участь у різноманітних позакласних заходах, де із задоволенням показали свій інтелект, світогляд та набуті на уроках знання.

cam01314 cam01315 cam01342 p_20161108_111605_ll

Екскурсія до міського краєзнавчого музею

Учні 9 класу природничо-математичного напряму навчання в рамках циклу інтегрованих уроків психології та основ здоров’я відвідали краєзнавчий музей. Кожен учень мав змогу оцінити картини місцевих художників, які зачаровували як манерою виконання, так і змістом.

Продовжувати читання “Екскурсія до міського краєзнавчого музею”

Тиждень енергозбереження у ліцеї

10-14 жовтня у Слов’янському педагогічному ліцеї проводилися заходи присвячені тижню Енергозбереження. За підсумками цих заходів було обрано кращі роботи. Учнів, зайнявших призові місця, нагородив начальник управління інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин Слов’янської міської ради Рубан А.Є.cam01320 cam01319

Підлітковий алкоголізм

На жаль, у наш час зовсім не рідко можна зустріти на вулиці підлітка з пляшкою пива і сигаретою. По суті своїй зовсім ще діти, підлітки частіше дорослих стають рабами алкогольної залежності, не усвідомлюючи в повній мірі всієї тяжкості наслідків. Підлітковий алкоголізм став справжнім бичем нашого часу, згубно впливаючи на незміцнілу дитячу здоров’я, фізичне і моральне, ламаючи життя не тільки підлітки, але і всієї його родини.

Продовжувати читання “Підлітковий алкоголізм”

Обласна науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні»

27 жовтня 2016 року у м.Краматорськ  на базі Донбаської державної машинобудівельної академії відбулася ІІ обласна  науково-практична конференція «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні». У  межах проведення   конференції  працювали освітньо-тренінгові портали та дискусійні майданчики, де взяли участь понад  500 педагогів, науковців, викладачів вищих навчальних закладів.

Місто Слов’янськ на конференції представляли Матюшина Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янського педагогічного ліцею та Горбань Н.І., учитель біології та основ екології Слов’янського педагогічного ліцею, які взяли участь у роботі Дискусійних майданчиків «Нова якість освітнього простору – новий поступ у громадському вихованні школярів» та «Потенціал природничих дисциплін у вихованні національно-патриотичної  свідомості молоді».

Вітаємо новачків у лавах ліцеїстів!

Колектив учителів ліцею, а також все ліцейське товариство від усього серця вітає наших новеньких учнів із Посвятою у Ліцеїсти!

Бажаємо творчої наснаги, успіхів у навчанні та гідно нести поважне ім’я “Ліцеїст”!

Гордімось, друзі, що ми – Ліцеїсти! Віват, Ліцей!