Інтернет-вікторина до тижня природничих наук (оновлено)

Завдання з біології: 

Завантажити (DOCX, 20KB)

Завдання з хімії: 

Завантажити (DOC, 24KB)

Завдання з фізики: 

Завантажити (DOCX, 13KB)

Завдання з географії: 

Завантажити (DOCX, 15KB)

День Здоров’я – Козацький квест

16 вересня в ліцеї відбулося традиційне осіннє свято: День здоров’я, який в цьому році ми назвали “Козацький квест”. І погода, і настрій ліцеїстів, батьків, учителів були пречудовими, тож усі зустрілися на мальовничій галявині рідного Слов’янського курорту і вишикувалися в очікуванні змагання. А змагання були й командні, і особисті! 11 команд класів разом із класними керівниками, батьками, старшими й молодшими братами й сестрами пробігли- ні!- буквально пролетіли маршрути, зупиняючись на станціях і виконуючи спортивні змагання. І ось результат: найспритнішими стали команди 10 природничо-математичного класу (І місце), 11 природничо-математичного класу (ІІ місце), 9 технічного класі (ІІІ місце). А взагалі – усі показали вищий клас! І не було переможених: ліцеїсти забрали з собою подарунки, чудовий настрій, купу фотографій і ЗДОРОВ’Я, яке просто необхідне всім для здійснення мрій і успішного навчання.

Екскурсія до світу дзюдо

Одинадцятого вересня наш клас (8 природничо-математичний) побував на екскурсії до секції дзюдо. Спочатку ми подивилися на розминку майбутніх бійців, а потім нас ознайомили з історією виникнення цього бойового мистецтва.

Дзюдо́, у перекладі з японської означає «шлях м’якої боротьби». Це японське бойове мистецтво, яке виникло на основі дзюдзюцу. Його засновником був Кано Дзіґоро, який створив основні правила, принципи тренувань і проведення змагань, а також першу школу дзюдо – Кодокан у 1882 році.

Єдиноборство складається з двох нероздільних частин: перша це теоретична основа, друга духовна основа або вдосконалення тіла. Без духовної основи не можна опанувати дзюдо. До неї входить моральність, принципи, що формують свідомість людини. Боротьба без моральної основи це ніщо.

Продовжувати читання “Екскурсія до світу дзюдо”