21 квітня – День Довкілля

У суботу, 21 квітня, ліцеїсти відзначили День довкілля активною участю в прибиранні прилеглої території та долучилися до акції з прибирання парку “Мрія”.
Продовжуємо славетні традиції нашого навчального закладу в руслі екологічного виховання молоді!

 

Тренування з пожежної безпеки в рамках Дня цивільного захисту

20 квітня в нашому навчальному закладі відбулися чергові об’єктові тренування з пожежної безпеки в рамках Дня цивільного захисту. Учні відпрацювали навички евакуації з будівлі ліцею, користувалися вогнегасником під час гасіння відкритого вогню. Теоретико-практичні вміння ліцеїсти здобули під керівництвом провідного інспектора відділу запобігання надзвичайних ситуацій Слов’янського районного управління ДСНС України в Донецькій області С.А.Істоміна.

Ліцей бере участь у загальноміській акції “Чисте місто”

13 квітня Слов’янський педагогічний ліцей активно підтримав міську акцію “Чисте місто”. Незважаючи на канікули, разом із учителями на суботник вийшли небайдужі учні ліцею, які отримали задоволення не тільки від процесу прибирання території, але й від спілкування у цей теплий весняний день. Настрій в усіх був по-справжньому святковим, клумби біля ліцею прикрашають численні кущі троянд, подарованих місту депутатом Юрієм Солодом.

Попереду ще багато роботи з упорядкування прилеглої території, крім того, ліцеїсти завжди допомагали прибирати ще й парк “Мрію”, тож нехай ця перша весняна сходинка в екологічній діяльності принесе учням, батькам, педагогам прекрасні естетичні й духовні плоди!

 

 

Учні ліцею у Дитячій національній раді при Президенті України

Наприкінці березня в Україні було зроблено суттєвий крок в руслі дотримання прав і свобод дитини й створення найважливішої в країні дитячої громадської організації – Дитячої національної ради при Президенті України. Регіони країни представляють 25 посланців – по одному з кожної області. Честь представляти Донеччину випала ліцеїстці 9 класу допрофільного філологічного напряму навчання НІКІТІНІЙ КАТЕРИНІ.

Ми пишаємося, що такий відповідальний пост обійняла саме наша товаришка, та вибір Катерини був не випадковим, адже вона – голова комітету з національно-патріотичного виховання Донецької обласної ради лідерів учнівського самоврядування, людина активна й відповідальна! Хочемо побажати Каті всіляких успіхів у твкій важливій діяльності, а ще з гордістю сказати: “НАШІ ЛЮДИ Є УСЮДИ”!

Ліцей на виставці виробів hand-made до Великодня

Напередодні Великодніх свят у парку “Мрія” традиційно відбулася виставка-конкурс великодніх дерев, де активну участь узяли й учні та вчителі ліцею.

Оригінальний пасхальний топіарій, виготовлений ліцеїстами під керівництвом учителів О.В.Рожненко, О.О.Шаповалової, був відзначений дипломом конкурсу.

Ми пишаємося, що в процесі підготовки до цього конкурсу ЖОДНЕ ЖИВЕ ДЕРЕВО від рук ліцеїстів не постраждало, оскільки кожен учень нашого освітнього закладу переймається проблемою збереження зелених насаджень, і питання зрубування живого дерева в якості підставки для великодніх яєць навіть не розглядалося!

Упродовж Великодніх свят усі гості ліцею матимуть змогу відвідати виставку великодніх яєць та святкових композицій, розміщену в нашому навчальному закладі на третьому поверсі. Ласкаво просимо!

Зустріч ліцеїстів з представником Слов’янської міської ради В’ячеславом Миколайовичем Самохваловим

На початку квітня 44 найактивніших представники ліцейського братства зустрілися з представником Слов’янської міської ради В’ячеславом Миколайовичем Самохваловим на обговоренні питання бюджету участі, що має стати невід’ємною частиною громадського бюджету міста і залучить до його розподілу найініціативніших містян.

В’ячеслав Самохвалов – людина для ліцеїстів цікава і давно знайома: сам колишній учитель нашого навчального закладу, В’ячеслав Миколайович активно допомагає учням і вчителям у проведенні багатьох заходів і реалізації проектів. Тож із самого початку розмова була діловою й активною: учні й учителі зацікавлено слухали інформацію про можливість зробити місто кращим, зручним і затишним через розробку проектів, переглядали слайди презентації, ділилися думками.

На канікулах ліцеїсти мають можливість продумати ідеї впорядкування рідного міста. Адже подати проекти необхідно до 30 квітня. Сподіваємося, що пропозиції учнів, педагогів, батьків стануть цікавими громаді й будуть утілені в життя. А поки запрошуємо до співпраці усю ліцейську громаду!