ХХІІ наукова конференція учнів Слов’янського педагогічного ліцею

Наприкінці грудня у ліцеї відбулася ХХІІ наукова конференція учнів Слов’янського педагогічного ліцею, що стала першим етапом конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Ліцеїсти активно залучились до акції «Ти знаєш, де твоя дитина?»

Патрульна поліція разом з громадською організацією “Твоя допомога” організовували конкурс соціальних роліків, спрямованих на те, щоб звернути увагу на стосунки батьків та дітей. Назва конкурсу “Ти знаєш, де твоя дитина” говорить сама за себе.

У Центральній бібліотеці міста зібралися учасники з Краматорська та Слов’янська. У конкурсі брали участь як окремі учасники, так і цілі колективи.

До конкурсної комісії надіслали 10 відеороліків, три з яких стали переможцями.

Перед підведенням підсумків конкурсу патрульна поліція показала глядачам підборку роліків, на яких показані трагічні випадки небезпечних захоплень молоді. З присутніми спілкувалися представники ювенальної превенції та відділу пробації. 

Всього нагородили шістьох учасників. Три отримали солодкі призи – торти. А три головні переможці – сертифікати на 2 тисячі 250 гривень на покупку спортивного обладнання. Переможцями стали 3 курс педагогічного ліцею та колективи ЗОШ№9, ЗОШ№5. 

В кінці привітань учасники вшанували загиблих дітей хвилиною мовчання та запалили лампадки.

За матеріалами сайту 06262.com.ua

Наші люди є усюди!

Продовжуючи рубрику «Наші люди є усюди!», розкажемо про незабутні події в житті лідерів учнівського самоврядування ліцею Нікітіної Катерини й Кирилюка Дмитра. Вони стали учасниками заходів всеукраїнського рівня. Дмитро як представник Донецької області взяв участь у роботі Всеукраїнської ради старшокласників, де було презентовано соціальні проекти, найкращі з яких було відзначено грамотами. Нагороду отримав і Дмитро.

А Катерина Нікітіна стала учасником І Всеукраїнського форуму лідерів, що відбувся за активної підтримки й участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Як зауважує Катерина, Форум лідерів сьогодні – це справжня кузня майбутніх лідерів нашої країни, які набувають досвіду в прийнятті важливих для суспільства рішень. Зокрема, старшокласники розробляли проекти з розвитку інклюзивної освіти, протидії булінгу. Тож радіємо, що саме в нашому осередку виховується молода генерація України!