СТАЄМО ЕКО-ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

В рамках проекту #СхідСортує в Слов’янському педагогічному ліцеї з 19 лютого по 22 лютого 2019 року була проведена інформаційна компанія, яка звернулася увагу ліцеїстів на важливість сортування твердих побутових відходів. Ліцеїсти розглянули факти, над якими необхідно замислитися для збереження довкілля і здоров’я людей. Учні ознайомилися з досвідом проектів “Еколандінг”, “ЯСОРТУЮ” та “Чистопокровка”. Діти захотіли прийняти активну практичну участь в проекті #СхідСортує тим, що встановлять на території ліцею контейнери для сортування побутових відходів і роздільно збиратимуть сміття в ці контейнери. Для виконання цього завдання, ліцеїсти спробували сортувати сміття на фліпчарті ( в цьому допомогла “настільна книга” для сортування сміття – буклет від проекту #СхідСортує ). І це тільки початок!!! Багато ліцеїстів вже мають навички сортування, тому в головах молоді “зароїлися” ідеї, які ми обов’язково будемо втілювати в життя. Дякуємо всім організаторам! #СхідСортує #еколандінг #ясортую.

18 березня в рамках проекту #СхідСортує Слов’янський педагогічний ліцей отримав подарунок – контейнери для організації роздільного збору відходів. Збирати контейнери було дуже цікаво. Діти проявили кмітливість, цікавість, організаторські якості і швидко зібрали 14 контейнерів, 14 кришок, 14 підставок для контейнкрів. Це було так весело! Ми придбали пакети для контейнерів і ВСТАНОВИЛИ їх на заплановані місця! На питання:”Це кінець нашого проекту?” – діти вілповідали:” Це початок!” Дійсно, це великий початок! У нас все ще попереду! Дякуємо всім організаторам! Будемо продовжувати дружити з усіма, з ким познайомилися в рамках проекту і співпрацювати!#еколандінг #ясортую.

Ліцеїсти беруть участь у Круглому столі з нагоди Всесвітнього Дня водних ресурсів 2019

22 березня 2019 року ліцеїсти-члени екологічного клубу “Едельвейс” на чолі із керівником гуртка Івановою Тетяною Анатоліївною стали учасниками Круглого столу, присвяченого Всесвітньому Дню водних ресурсів. Щорічно екологічний клуб “Едельвейс” є активним членом природоохоронних заходів під керівництвом Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, за що керівника Іванову Т.А. та учасників клубу  – ліцеїстів 10 філологічного та 10 біологічних класів  було нагороджено Подякою.

Масляна у педагогічному ліцеї

З 4 по 9 березня у Слов’янському педагогічному ліцеї відбулися заходи, присвячені святкуванню Масляної.

Учні ліцею організували Ярмарок млинців, почесним гостем якого став народний депутат Верховної ради України Недава Олег Анатолійович. 

Вшанування 205-річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка

11 березня ліцей вшанував пам’ять великого Кобзаря, провівши квест-марафон “Я знаю творчість Тараса Шевченка”, у ході якого учні експромтом читали напам’ять улюблені твори поета.

Приємно, що таких ліцеїстів багато! А 8 клас природничо-математичного напряму виявив найкращі таланти і був нагороджений по звкінченню конкурсу грамотою. Бажаємо і вам долучитися до творчості Кобзаря!

Порадували ліцеїсти й результатами участі у Всеукраїнських конкурсах, присвячених творчості Шевченка. Так, 16 учнів 9 класу природничо-математичного напряму стали учасниками й переможцями конкурсу “Таємниця генія Шевченка”: Наталія Кот, Наталія Кулєшова, Єлизавета Романова вибороли Дипломи І ступеня, Артем Лісняков – Диплом ІІ Ступеня, Єлизавета Кайдан, Влад Кириченко, Альбіна Сатинська – Дипломи ІІІ ступеня.

Учні 9 природничо-математичного стали найактивнішими шанувальниками творчості Кобзаря, узявши участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі “Садок вишневий коло хати”. Вітаємо переможців Ліснякова Артема, Наталію Кот, Єлизавету Кайдан, Наталію Кулєшову (Дипломи І Ступеня), Ванессу Коломієць, Єлизавету Острижну (Дипломи ІІІ ступеня)!