До Всесвітнього дня здоров’я

Активна участь ліцеїстів у заходах до Всесвітнього дня здоров’я розпочалася з перемоги нашої команди юнаків у складі Казначеєва Дмитра, Кирилюка Дмитра, Паршикова Анатолія, Новікова Дмитра, Ткаченко Івана у міських змаганнях шкільних команд з боулінгу. Такою красивою перемогою колектив нашого освітнього закладу започаткував серію загальноліцейських заходів у межах Всеукраїнського тижня громадського здоров’я.

 

 

Це й Фізкультхвилинка на повітрі для учнів 8-11 класів, і Танцювальний флешмоб “Бути здоровим – жити здорово!”, ініціатором якого став 11 клас природничо-математичного напряму навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У межах тижня особлива увага педагогами приділялася проблемі збереження здоров’я учнів і формування навичок здорового способу життя: ліцеїсти – активні учасники проекту “Схід сортує” (в усіх рекреаціях закладу встановлено контейнери для роздільного збирання сміття). Ініціатори цієї акції – учні 9 природничо-математичного класу під керівництвом ). О.В.Клименко.

Під керівництвом практичного психолога М.Ю.Твердохліб учні долучилися до Всеукраїнської акції “#STOP-SEXтинг”, провели онлайн-тестування “моя майбутня професія – мій свідомий вибір” (за участю Міського центру зайнятості).

В усіх класах пройшли бесіди “Громадське здоров’я – основа здорового суспільства”; бесіди й тренування “Мої дії під час пожежі” (у межах тижня Цивільного захисту).

І яке ж здоров’я без пішохідних прогулянок і мандрів?! Упродовж двох тижнів ліцеїсти 8-10 класів разом із педагогами здійснювали захопливі подорожі до Одеси, де долучилися до історичних і культурних пам’яток, отримали безліч позитивних емоцій, повернулися здоровими й радісними!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо команду ліцею із перемогою у Чемпіонаті міста Слов’янська з боулінгу серед молоді

03 квітня в розважальному центрі «TALER» відбувся фінал чемпіонату міста Слов’янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді (група загальноосвітніх навчальних закладів).

Після відбіркових турів, в яких взяли участь 18 загальноосвітніх закладів відділу освіти, до фіналу вийшли 4 команди, що набрали найбільшу кількість очок. Це команди ЗОШ №№ 12, 13, 17 та педагогічний ліцей. Команду педагогічного ліцею представляли Кирилюк Дмитро (10 мат.), Паршиков Анатолій (10 мат.), Новіков Дмитро (11 мат.), Казначєєв Дмитро (10 тех.) та Ткаченко Іван (10 філ.).

Фінал видався дуже напружений і кожна школа продемонструвала набагато кращі результати ніж у відбіркових іграх. Учасники змагалися до останнього в запеклій боротьбі за перемогу.

За результатами двох ігор по 10 фреймів звання «ПЕРЕМОЖЕЦЬ» отримала  команда педагогічного ліцею (1124 очка)!

Кращим гравцем турніру став Казначеєв Дмитро  271 кегля.

Команда-переможець відзначена  кубком, а всі її учасники сувенірними чашками із символікою чемпіонату від Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо призерів та бажаємо всім учасникам нових перемог у наступному навчальному році!

(За матеріалами https://slavdelo.dn.ua)