Заходи до святкування Дня Перемоги 9 Травня

Урочисті дати 8,9 Травня назавжди закарбовані в серцях мільйонів українців. Цього року в Слов’янському педагогічному ліцеї було проведено урочисті класні години, під час яких ліцеїсти пройшли шляхами війни, увічнили пам’ять про своїх загиблих родичів.

8 Травня в ліцеї розпочався з Хвилини пам’яті. У цей день учні поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату, що розміщено неподалік біля будівлі колишнього заводу АІЗ… Разом із учителями І.В.Бойком, Н.І.Горбань діти не тільки провели вшанували пам’ять покладанням квітів – територію, прилеглу до пам’ятника прийшлося прибрати… Тож учні наочно переконалися, що варто говорити про війну, її героїв, загиблих не тільки в День Перемоги, а кожен день, прожитий нами без війни!

Тож було прийняте загальне рішення взяти під опіку ліцею прибирання цього меморіалу героям Великої Вітчизняної війни.

А ще впродовж 8 травня всі учні ліцею відвідали відкритий кінозал і мали змогу переглянути найкращий фільм про війну, знятий нашим земляком Леонідом Биковим – “У бій ідуть одні старі”. Загалом фільм було повністю переглянуто чотири рази!

Щиро вітаємо всіх учнів, їхні родини, родини педагогів із цими незабутніми пам’ятними датами і зичимо МИРУ на багатостраждальній землі Донбасу!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН!

Травень для ліцею став традиційно багатим на значущі та приємні події: уперше найчисленніша команда ліцеїстів у складі

Коробка Володимира (11 природничо-математичний)

Данильченко Марії (10 філологічний)

Ворони Дарини (10 природничо-математичний)

Кулєшової Наталії (9 природничо-математичний)

поїхала  до м.Києва для участі у ІІІ, всеукраїнському, етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України.

На учасників чекали 5 днів важких випробувань і цікавих зустрічей, 5 днів наполегливої, виснажливої праці, результатом якої була перемога у конкурсі найвищого всеукраїнського ґатунку!

Передусім учні взяли участь у написанні контрольних робіт з базових предметів: фізики, української мови, математики, де довели свої знання й спроможність захищати результати наукових досліджень –

Володимир Коробко – з проблем фізичних властивостей рідини, що обертається,

Марія Данильченко – з теми дослідження рис імпресіонізму у творчості Григора Тютюника,

Дарина Ворона – з дослідження вихрових гідродинамічних структур,

Наталія Кулєшова – з проблеми використання AnimeStudio для створення навчальних анімаційних роликів.

Нервове напруження учасників досягло свого апогею, коли члени журі виносили вердикти й визначали переможців! І ми щиро пишаємося тим, що Марія Данильченко стала переможцем секції «українська література», а Володимир Коробко отримав премію депутата Олега Ляшка як кількаразовий переможець МАН.

Від усього серця вітаємо наших розумників, а також їх наукових керівників: О.А. Бабенко, Л.В. Самохвалову, О.М. Омельченко, Ю.І. Іваненка!