ІІ Всеукраїнський урок доброти

Враховуючи складну ситуацію, що склалась сьогодні в Україні у сфері поводження з домашніми тваринами та регулюванні чисельності безпритульних тварин та з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» БО «БФ «Щаслива лапа» запропонувала закладам загальної середньої освіти долучитись 2-4 жовтня 2019 року до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається 4 жовтня). Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України. Ми – ліцеїсти не залишились осторонь.

2 жовтня в Слов’янському педагогічному ліцеї в кожному класі був проведений «Урок доброти». Ліцеїсти розповідали про свої домашніх тварин, звертали увагу на проблеми безпритульних тварин, приймали учать у «Хвостатій вікторині».

В проведені «ІІ Всеукраїнського уроку доброти» допомагали ліцеїсти 10 філологічного, 11 біологічного, 11 природничо-математичного. Уроки проходили емоційно, цікаво, весело…  Дякуємо всім за участь!

За результатами проведення уроків доброти 2 жовтня 2019 року буде зафіксовано новий рекорд України.