Святкування Дня Захисника України

Святкувати День захисника України на офіційному рівні почали з 2014 року відповідно до указу тодішнього президента Петра Порошенка.
Датою Дня захисника України було обрано 14 жовтня, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська. Цього дня, як відомо, святкується День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, адже саме Матір Божу козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою. І наші ліцеїсти шлють вітання та щирі побажання всім оборонцям, захисникам. Миру вам і добробуту!

Завдання І етапу олімпіади з німецької мови

8 клас:

Завантажити (DOCX, 32KB)

9 клас:

Завантажити (DOCX, 34KB)

10 клас:

GDE Помилка: Запитувана URL-адреса є недійсна

11 клас:

GDE Помилка: Запитувана URL-адреса є недійсна

III Всеукраїнський урок доброти

5-6 жовтня 2020 року вже традиційно Слов’янський педагогічний ліцей долучився до проведення Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. В цьому році це був вже         III Всеукраїнський урок доброти, і ми раді стати частиною такого масштабного заходу.

Завдяки ініціативним ліцеїстам Дерев’янко Дар’ї, Гришиної Наталії, Цвяткової Софії (10-філологічний), Бурлаки Андрія, Патратія Назарія, Тараненко Данила (10-природничо-математичний) відповідний урок провели в усіх 10 класах ліцею. В восьмих класах дівчатами був проведен розважально-виховний захід “Хвостата вікторина”, а у дев’ятих класах хлопцями був проведен урок “Взаємодопомога людей і тварин”. Ліцеїсти десятих та одинадцятих класів подивились новий онлайн урок, який підготувала благодійна організація « БФ «Щаслива лапа» для Всеукраїнського уроку доброти.

Котики та песики в притулках дуже чекають на нашу допомогу, тому Слов’янський педагогічний ліцей долучився до V Всеукраїнської акції «Нарру Гав для Сірка», яка  триватиме з 5 по 16 жовтня 2020 року в усіх регіонах України!

Мета акції – забезпечити тварин у притулках їжею, іграшками та медикаментами. Зібрану допомогу ми передамо до притулку, що діє у нашому місті.

Дякуємо за Вашу небайдужість до питання виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин!

Разом ми робимо цей світ кращим!