Малюємо на уроках хімії

У ліцеї відбувся конкурс малюнків на тему “Збережи нашу планету”, присвячений Міжнародному дню заповідників, у рамках теми “Охорона довкілля на уроках хімії” серед учнів 11-х класів. Метою конкурсу стало залучення учнів до роздумів над актуальної проблемою захисту навколишнього середовища та пошук можливих шляхів подолання цієї проблеми людства. Ліцеїсти активно взяли участь у конкурсі, висловивши свої пропозиції у вигляді глибоких та “говорячих” самих за себе малюнків.

“Діалог задля вирішення конфліктів” – воркшоп для вчителів

10 лютого вчителі ліцею долучилися до роботи воркшопу в рамках проекту “Діалог задля вирішення конфліктів”.
Марина Акімченкова, психологиня, Інженерка порозуміння, медіаторка, тренерка провела воркшоп «Визначення стратегії поведінки у конфлікті». Мета воркшопу надати учасникам знання з конфліктології з урахуванням нейрофізіологічних механізмів психічних процесів, станів та формування поведінкових моделей людини. Учасники познайомилися з поняттями адаптивної та неадаптивної конкуренції. Також вони виконали практичні вправи для відслідковування зміни власного емоційного стану під впливом зовнішніх факторів. За допомогою інтерактивних вправ учасники відпрацьовували навички самодіагностики власних почуттів та маркування потреб, що стоять за ними. Отримані знання будуть сприяти можливості для учасників вибору у конфлікті усвідомленої конструктивної стратегії поведінки.
Воркшоп відбувся у рамках реалізації проєкту “Діалог задля вирішення конфлікту” за підтримки ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» у партнерстві з міжнародною миротворчою організацією ПАКС Нідерланди (Fund Peace Movement PAX).