Спортивна гордість ліцею!

Позитивні емоції олімпійського тижня в ліцеї примножилися з прибуттям зі спортивних змагань трьох учениць ліцею, спортсменок-дзюдоїсток Савенко Ганни (9 філ), Зайцевої Ганни (9 тех), Сотник Вікторії (9 тех) та їх тренера Ігнатенка Дмитра Сергійовича. Усі три спортсменки стали переможницями змагань, і тому зустріч дівчат, їх наставника й директора ліцею Оксани Бабенко вийшла напрочуд змістовною.
Ганна Савенко розповіла, яким відповідальним був її старт на І Всесвітніх учнівських іграх у Белграді, де, команда України виборола перше місце! Сама ж Ганна стала срібним призером ігор світового рівня!
Зайцева Ганна повернулася з переможного для неї Національного чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 16 років, виборовши з дзюдо срібло.
Підтримала досягнення подруг по збірній і Сотник Вікторія, посівши друге місце у Всеукраїнському турнірі з дзюдо пам’яті воїнів, загиблих в АТО.
Тож щиро радіємо за наших “срібних” красунь і зичимо їм обов’язково вибороти в майбутньому золото!

Олімпійський тиждень у ліцеї

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94).

І цього року нашій країні вже є чим пишатися, адже українська параолімпійська збірна станом на 1 вересня здобула 75 медалей і за кількістю нагород зараз посідає 6 місце з-поміж 83 країн світу. А наш земляк – плавець зі Слов’янська Андрій Трусов не лише завоював дві золоті медалі, а й встановив світовий рекорд у дисципліні 100 метрів на спині.

          Ми також вирішили не пасти задніх у цій нелегкій справі та провели 10 вересня традиційні спортивні змагання під гаслом: «Здорова нація – здорова країна». Це були веселі перегони, де учасники виявили себе найшвидшими, найспритнішими, найвлучнішими – справжніми спортсменами.