До 25-річчя рідного Слов’янського педагогічного ліцею творчий колектив телеканалу С-плюс створив фільм. Запрошуємо долучитися до перегляду й отримати позитивні емоції учнів, батьків! А для гостей сайту – це прекрасна можливість дізнатися про наш освітній заклад багато нового й цікавого!

Вітаємо обласного стипендіата Бурлаку Андрія!!

Дуже приємно  й радісно,  що 29 грудня у Донецькій обласній державній адміністрації, очільник Донеччини Павло Кириленко нагородив переможців конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

З 5-ти нагороджених, сертифікат на отримання стипендії Голови обладміністрації отримав наш ліцеїст Андрій Бурлака, учень 11 класу природничо-математичного напряму навчання! Вітаємо від щирого серця!!

У переддень 25-річного ювілею ліцею й Нового року наш рідний заклад виглядає як ніколи ошатним і святковим.

У переддень 25-річного ювілею ліцею й Нового року наш рідний заклад виглядає як ніколи ошатним і святковим. Захоплююче виглядає хол третього поверху, де педагогами ліцею, талантом учителів Рожненко Олени Владиславівни, Шаповалової Олени Олександрівни, Бойка Івана Вікторовича створено справжню зимову казку – чудову фотозону для учнів і всіх, хто нині приходить сюди отримати естетичне задоволення й передноворічний настрій!

Урочисто оформлено й кожну класну кімнату ліцею, де було оголошено конкурс на кращу новорічну інсталяцію й різдвяне віконечко.

Запрошуємо й вас доєднатися до споглядання краси й визначення найкращих творчих робіт учнів.

На думку ж членів журі кожен клас має в оздобленні свою родзинку, що було визначено номінаціями, та все ж найкреативнішими проєктами можна назвати такі.

Дуже приємно, що до числа найкращих увійшли наші юні ліцеїсти 8 технологічного класу, які разом з класним керівником Оленою Олександрівною Шаповаловою створили справжні дива. І не тільки на вікнах: зі смаком оформлені комини просто кличуть погрітися; святковий настрій створює кожний куточок кімнати! Журі відзначило цей творчий проєкт номінацією «Різдвяний затишок оселі».

Вразила декором аудиторія ще одних новачків ліцею – учнів 10 біологічного класу. А майстерно оформлені вікна просто запрошують у казку! Тож номінація «Новорічна феєрія» цілком відображає захоплення від побаченого! Дякуємо ліцеїстам і класному керівнику Горбань Наталії Іванівні за творчість.

А як гарно оздоблено класну домівку 10 філологічного!! Ліцеїсти прикрасили кожний куточок: тут і витинанки, й оригамі, й чудові інсталяції з новорічних прикрас! Тож номінація «Феєрверк краси» точно відображає почуття від побаченого. Велика подяка ліцеїстам і їхньому класному керівникові Рожненко Олені Владиславівні за майстерність і політ фантазії.

Учні 10 математичного класу створюють святковий настрій ще до моменту входу до аудиторії, немовби переносячи глядачів у мультфільм «Жив-був пес». Який чудовий вовк вийшов у дітей! Назва номінації для проєкту десятикласників була очевидною: «Зараз заспіваю»! І точно, просто хотілося співати від захоплення роботою учнів і класного керівника Твердохліб Майї Юріївни!

Аудиторію 11 філологічного класу охороняє Грінч – викрадач Різдва… Тільки він добрий і гостинно запрошує до класу! Ну а в класі – зимовий ліс: ялинки, сніжинки, подарунки… Спасибі учням і класному керівнику Іваненку Юрію Івановичу за роботу в номінації «Скарбниця Грінча»

Креативними були ліцеїсти 8 філологічного класу, які і вікна прикрасили, і створили новорічну інсталяцію на стіні. По-новому заграв історичний зимовий сюжет давнього Тору, намальований художником Олександром Роговим. Дуже симпатично виглядає намальований комин з різдвяними чобітками. Може, за ним сховано дива?? Тож спасибі учням і класному керівнику Івановій Ірині Володимирівні за проєкт «Передчуття дива»!

Учні 8 математичного класу використали в оздобленні вікон іншу техніку: візерунки вони малювали. Але не забули й про інші куточки класу, тому сніжинки немовби парять у повітрі, створюючи святковий настрій. Дякуємо юним творцям і класному керівнику Клименко Олені Вікторівні за «Різдвяну заметіль»!

Ліцеїсти 9 технологічного класу прикрасили вікна і витинанками, й малюнками – тож вийшов у них справжній зимовий ліс! Фішкою оздоблення класу стали янголятка, що кружляють біля ялинки. Спасибі учням і класному керівникові Омельченко Оксані Миколаївні за роботу в номінації «Різдвяний танок янголів»!

«Новорічний ліс» – так можна назвати творчий проєкт 9 філологічного класу. І годинник дуже вписався в новорічну тематику. Він ніби розпочав відлік останніх годин старого року… Дякуємо юним майстрам і класному керівнику Ратушній Олені Іванівні!

Аудиторія 9 математичного класу найбільше вразила святковою ілюмінацією. Ялинка просто горить-переливається самоцвітами. Тож дякуємо учням і класному керівнику Чигириній Марині Геннадіївні за роботу в номінації «Різдвяні самоцвіти»!

«Чекаємо на Санту…» – так назвали ми творчу роботу 11 математичного класу за її фішку: «забутий» капелюх Санти на дверях.. Спасибі за креатив учням і класному керівнику Плесканьовій Лілії Григорівні.

…Що ж, дійсно, чекаємо!! Чекаємо на Різдво, чекаємо на прекрасний ювілей ліцею! Бо всі класи ліцею оздоблені якнайкраще…

Благодійний ярмарок 20.12

Благодійний ярмарок
20.12 був проведений благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая. Ліцеїсти підготували багато різноманітних смаколиків, поласували ними та гарно провели час. Зароблені кошти будуть витрачені на облаштування зони відпочинку в ліцеї.
Тож вже зовсім скоро в нас буде круте місце для релаксу!

Визнання роботи ліцеїстів у конкурсі «Слов’янськ , який він є»

Учні 9 класу філологічного напряму навчання Слов’янського педагогічного ліцею взяли участь у VI міському кінофестивалі «Слов’янськ,який він є» та отримали грамоту. Дітям було дуже цікаво поринути в історичне минуле нашого міста.

У Слов’янську відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

17 грудня відбулося відкриття I (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учні Слов’янського педагогічного ліцею  представили власні наукові напрацювання в онлайн-форматі у галузях природничих наук, мовознавства, літературознавства, фольклористики, суспільствознавства. Члени журі дали високу оцінку наукової діяльності юним дослідникам та визначили переможців І етапу конкурсу.

Бажаємо наснаги, життєвого оптимізму, нових наукових звершень та напрацювань!

ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року № 498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів

Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. ЗНО з математики (завдання рівня стандарту) здійснюється лише для проведення ДПА (результат тільки за шкалою 1-12 балів); результати зовнішнього оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) за рейтинговою шкалою 100-200 балів не встановлюються.

Якщо учасник /учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він/вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам  зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року № 696, від 20 грудня 2018 року № 1426, від 04 грудня 2019 року № 1513. Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Реєстрація на ЗНО-2022 розпочнеться в лютому 2022 року. ЗНО-2022 проводитиметься з 23 травня до 15 липня 2022 року.

Для вступу до закладу вищої освіти (ЗВО) для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (двох – у випадку проведення творчого конкурсу). Якщо ж як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати сертифікат ЗНО однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання»);
  • математика (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту «Атестаційні завдання з математики» (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));
  • історія України (субтест «Період XX – початок XXI століття») або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.