Учні нашого ліцею продемонстрували свою активність та інтерес до сучасних викликів, взявши участь у національному тесті з медіаграмотності. Це чудова можливість для школярів підвищити свою обізнаність у сфері медіа, навчитися відрізняти правдиву інформацію від маніпуляцій та фейків.
📰 У світі, де інформаційний простір стає все складнішим і насиченішим, медіаграмотність — це навичка, що допомагає формувати критичне мислення, аналізувати інформацію та захищатися від дезінформації.
🎓 Вітаємо наших учнів з активною участю та сподіваємось, що ці знання стануть надійним інструментом у подальшому житті: Бєлєнкова Ганна, Бикодер Дар’я, Бирило Марія, Бойко Маргарита, Бойцова Оксана, Борковська Єлизавета, Бутенко Микита, Гавриш Владислава, Гавриш Ярослава, Гусєва Марія, Даниленко Дар’я, Дицька Аліна, Кієнко Софія, Кірєєва Ангеліна, Клименко Еліна, Ковальова Яна, Коротенко Дар’я, Коструб Андрій, Кравченко Анастасія, Мацепура Єлизавета, Мельников Данило, Мельникова Кира, Омельченко Роман, Резнікова Олександра, Рожко Олександра, Рутина Анастасія, Смалева Анастасія, Супрунова Анастасія, Сушкіна Анастасія, Тимофєєнко Карина, Тимчук Денис, Ткаченко Валентин, Цінько Богдан, Чумаченко Валерія



